Nasz proces tworzenia herbaty

Natchnij swoją wyobraźnię

Trzy atrybuty determinują jakość herbaty, którą lubisz. Wybierz się z nami w podróż, która mówi o staranności, wiedzy i współpracy.

Quote Open Na zboczach najwyższych gór,
rośnie najlepsza herbataQuote Close

Wysoka jakość herbaty Ahmad Tea w dużym stopniu zależna jest od warunków naturalnych jakie sprzyjają jej produkcji. Sposób sadzenia herbaty, rodzaj gleby, klimat oraz odpowiednia pielęgnacja krzewów herbacianych detereminują jej istotne walory.

Od dziesiątek lat pracujemy we współpracy z wieloma plantatorami ciągle poszukując zrozumienia co do oczekiwanych właściwości herbaty oraz szczegółowego wglądu do zasad, na jakich zatrudniani są ich pracownicy. Nasze zaangażowanie do tak ścisłej współpracy jest częścią naszej inwestycji, dzięki której podtrzymujemy stałą jakość herbaty od wielu lat.

Dobrze dobrani partnerzy zapewniają nam, że wybrane części ogrodów herbacianych pozostają wyłącznie do naszej dyspozycji. Bazujemy tylko na współpracy z partnerami, którzy chcą rozwijać się razem z nami i są otwarci na ciągłe ulepszenia oraz innowacje, takie jak np. wprowadzenie technologii pakowania próżniowego w celu zapewnienia, że produkowana herbata po odbyciu długiej drogi od plantatora do Europy nie starci na swojej jakości.